Full Stack Designer

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych, począwszy od przygotowania makiet, poprzez projektowanie interakcji i doświadczeń, kończąc na wdrożeniu interaktywnych prototypów.

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Graphics Designer, Front-end Developer lub podobnym, poparte portfolio
  • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS wg aktualnych standardów
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania preprocesorów CSS (Sass/LESS)
  • Dobra znajomość jednego z frameworków front-endowych (Bootstrap, Foundation)
  • Znajomość JavaScript, AngularJS, jQuery
  • Praktyczna wiedza z zakresu RWD oraz UCD
  • Znajomość jednego z systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • Podstawowa znajomość NPM, Bower, Gulp, Grunt
  • Praktyczna znajomość aplikacji pakietu Adobe - Photoshop, Illustrator
  • Podstawowa znajomość technologii PHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie koniecznym do sprawnego korzystania z dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementowanie aplikacji w oparciu o technologie JavaScript, HTML, CSS
  • Projektowanie i rozwój aplikacji mobilnych (aplikacje hybrydowe)
  • Przygotowanie prototypów i rozwiązań eksperymentalnych
  • Przygotowanie interaktywnych makiet

Oferujemy

  • Pracę w firmie z bogatym doświadczeniem na rynku zaawansowanych usług informatycznych
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez konferencje, kursy, szkolenia itp.
  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla dużych spółek z różnych gałęzi rynku
  • Wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach
  • Funpack (imprezy integracyjne, XBOX itp.)

Wyślij nam swoje CV