Wdrożeniowiec IT

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie wdrożenia systemów u klientów, stały nadzór nad procesem powstawania aplikacji, prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów oraz świadczenie pomocy dla użytkowników wdrażanych systemów oraz udział w testach akceptacyjnych.

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w branży IT
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność

Wymagania

  • Nadzór i uczestnictwo na etapie tworzenia oprogramowania
  • Wdrażanie oprogramowania zdalnie jak i w siedzibie klienta
  • Świadczenie pomocy dla użytkowników wdrażanych systemów
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim
  • Udział w testach akceptacyjnych
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej

Mile widziane

  • Umiejętności z zakresu projektowania aplikacji
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz współpracowników

Oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Prowizyjny system wynagrodzeń
  • Specjalistyczne szkolenia

Wyślij nam swoje CV