Płatne praktyki/staż Front-end Designer

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie makiet na podstawie przekazanej dokumentacji, tworzenie interaktywnych prototypów oraz pomoc przy wdrożeniach projektów.

Miejsce pracy: Lublin

Poszukiwani: Studenci 3-5 roku studiów informatycznych

Wymagania

  • Dobra znajomość HTML/CSS wg aktualnych standardów
  • Znajomość jednego z frameworków front-endowych (Bootstrap, Foundation)
  • Podstawowa znajomość JavaScript, AngularJS, jQuery
  • Podstawowa znajomość aplikacji pakietu Adobe - Photoshop, Illustrator
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie koniecznym do sprawnego korzystania z dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Praktyczna umiejętność wykorzystania preprocesorów CSS (Sass/LESS)
  • Praktyczna wiedza z zakresu RWD oraz UCD
  • Podstawowa znajomość jednego z systemów kontroli wersji (Git, SVN)
  • Podstawowa znajomość NPM, Bower, Gulp, Grunt
  • Podstawowa znajomość technologii PHP

Zakres obowiązków

  • Projektowanie aplikacji w oparciu o technologie HTML, CSS
  • Przygotowanie prototypów i rozwiązań eksperymentalnych
  • Przygotowanie interaktywnych makiet

Oferujemy

  • Pracę w firmie z bogatym doświadczeniem na rynku zaawansowanych usług informatycznych
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez konferencje, kursy, szkolenia itp.
  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla dużych spółek z różnych gałęzi rynku
  • Wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach
  • Funpack (imprezy integracyjne, XBOX itp.)

Wyślij nam swoje CV