Płatne praktyki/staż Programist(k)a JavaScript/AngularJS

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie dla zespołów projektowych w zakresie wdrażania funkcjonalności opartej na JavaScript. Dodatkowo będzie odpowiedzialna za rozwój wewnętrznych i eksperymentalnych narzędzi z zakresu JS, Angular itp.

Miejsce pracy: Lublin

Poszukiwani: Studenci 3-5 roku studiów informatycznych

Wymagania

  • Znajomość JavaScript (ECMAScript 5)
  • Łatwość poruszania się w technologiach HTML5, CSS3
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie koniecznym do sprawnego korzystania i tworzenia dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość AngularJS
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Podstawowa wiedza na temat technologi PHP, MySQL

Zakres obowiązków

  • Implementowanie aplikacji w oparciu o technologie JavaScript, HTML, CSS
  • Pomoc w rozwoju aplikacji mobilnych
  • Przygotowanie prototypów i rozwiązań eksperymentalnych
  • Wsparcie dla działu developerskiego w zakresie technologii JavaScript

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole, w firmie z bogatym doświadczeniem na rynku zaawansowanych usług informatycznych
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez konferencje, kursy, szkolenia itp.
  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla dużych spółek z różnych gałęzi rynku
  • Wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach
  • Funpack (imprezy integracyjne, turnieje FIFA itp.)

Wyślij nam swoje CV