Przedstawiciel handlowy IT

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów, budowanie sieci handlowej, utrzymywanie długotrawłych relacji z biznesowych z klientami, a także za opiekę nad projektami oraz prowadzenie negocjacji handlowych, spotkań sprzedażowych i prezentacji.

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów, budowanie sieci handlowej
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Opieka nad projektami
  • Prowadzenie negocjacji, spotkań sprzedażowych, prezentacji

Wymagania

  • Minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w branży IT
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Własny portfel klientów
  • Umiejętności z zakresu projektowania aplikacji
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z inżynierią wymagań
  • Wykształcenie związane z branżą IT lub wiedza i doświadczenie w tym zakresie
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz współpracowników

Oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający wysokie prowizje od sprzedaży
  • Specjalistyczne szkolenia

Wyślij nam swoje CV