Tester(ka) oprogramowania

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych, opracowanie scenariuszy i przypadków testowych. Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania.

Miejsce pracy: Lublin

Wymagania

  • Dobrej znajomości obsługi komputera od strony użytkowej Windows/MS Office/Przeglądarki internetowe (znajomość systemów webowych -mile widziana),
  • Umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, dociekliwości oraz jasnego formułowania myśli,
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i automatycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Status studenta.

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych;
  • Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych;
  • Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania;
  • Zapewnianie jakości;
  • Wsparcie telefoniczne Klienta podczas wdrażania systemu

Oferujemy

  • Pracę na pół etatu w oparciu o umowę zlecenie,
  • Pracę w młodym zespole, w firmie z bogatym doświadczeniem na rynku zaawansowanych usług informatycznych,
  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla dużych spółek z różnych gałęzi rynku,
  • Wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach,
  • Funpack (imprezy integracyjne, turnieje FIFA itp.).

Wyślij nam swoje CV